0

Jelentkező

állás Vízvezeték szerelő

Cég neve: Smart Jobs Kft. itt: Németország

Munkatársat keresünk németországi partnerünkhöz:

Vízvezeték szerelő

munkakörbe

Feladatok:

-          vízvezeték-szerelői munkafeladatok megtervezése

-          hálózatok telepítése, karbantartása

-          ellátó hálózatok összekapcsolása

-          munkavégzés press gép használatával

-          rajzolvasás egyszerű kivitelezésben

Amit kínálunk:

-          kiemelkedő fizetés

-          összkomfortos szállás

-          segítőkész, támogató közeg

-          hosszú távú munkalehetőség

-          megbízhatóság, kiszámíthatóság

-          stabil magyar háttér

-          4-6 hetente történő hazautazás

Előnyt jelent:

-          alap szintű német nyelvismeret

-          több éves szakmai tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed,

kérjük, juttasd el önéletrajzod a következő címre: karrier@smart-jobs.hu

Szerinted ez nem egy valós állás? Jelentsd!
Megosztom ismerősömmel...
Megjelenítve 15-08-2017
Megtekintáések száma: 110