0

Jelentkező

állás CNC élhajlító állás München környékén! Nettó 2200-2400 €/hó! Térítésmentesen biztosított szállás!

Cég neve: Gaméte CNC Kft. itt: München

CNC fémmegmunkálással foglalkozó győri cégünk keres németországi munkára, CNC élhajlító állás betöltésére szakembert.

 Feladatok:

  • műszaki rajz olvasása
  • CNC élhajlító gépek programozása
  • szerszámozás
  • munkadarabok legyártása, ellenőrzése

Követelmények:

  • CNC élhajlító munkában szerzett 2 év gyakorlati tapasztalat, vagy programozásban, önálló munkában jártas CNC marós gyakorlat
  • tanulási készség
  • középfokú német nyelvismeret B1-2
  • önálló műhelyszintű kommunikáció
  • csapatmunkára való készség
  • saját személygépkocsi

Juttatások:

  • nettó 2200-2400 €/hó
  • térítésmentes szállás főzési, mosási lehetőséggel
  • évi egyszeri ki- és visszautazás költségtérítése

 Előnyök:

  • gyakorlat önálló élhajlító programozásban
  • terhelhetőség
  • rugalmasság
  • alkalmazkodó készség

 Egyebek:

  • egy-/többműszakos munkavégzés
  • munkavégzés helye: München térsége

Jelentkezni az info@gamete.hu címen részletes szakmai önéletrajzzal, érdeklődni pedig +36 20 932 9333 telefonszámon, illetve a Gaméte CNC Kft. FB oldalán lehetséges.

Aktuális állások ennél a cégnél Gaméte CNC Kft.

Szerinted ez nem egy valós állás? Jelentsd!
Megosztom ismerősömmel...
jobs.published_at
jobs.viewed