0

Jelentkező

állás Összeszerelő állás Münchenben

Cég neve: OnTime Solutions GmbH itt: München

Az OnTime Solutions munkaerőkölcsönző cég összeszerelő pozícióba munkatársakat keres!! Kiemelt bérezés!!!!

Munkavégzés helye:
- München környéke (85640, Putzbrunn)

Feladatok:
- lakókocsikhoz tartozó klíma és fűtő berendezések összeszerelése
- végtermékek montírozása
- minőségellenőrzés

Elvárások:
- német nyelv alapszintű ismerete
- önálló, precíz munkavégzés
- termelésben szerzett tapasztalat vagy szakirányú végzettség (autószerelő, műszerész, lakatos, hegesztő stb)

Bérezés:
Kezdés: 14,00€ brutto/Std +utazási költségtérítés
7 hónap: 14,69€ brutto/Std+utazási költségtérítés
9 hónap: 15,20€ brutto/Std+utazási költségtérítés
15 hónap: 16,71€ brutto/Std +utazási költségtérítés
A munkaidő: hétfőtől- péntekig

- németnyelvű öneletrajzzal a mark.gaal@ontimesolutions.de e-mail címen vagy a +4915116025358 elérhetőségen

Aktuális állások ennél a cégnél OnTime Solutions GmbH
állás Raktári munka Münchenben cég: OnTime Solutions GmbH itt: München 30-07-2018
állás Autóalkatrész gyártás Münchenben,15,66€/h-ig+pótlékok cég: OnTime Solutions GmbH itt: München 30-07-2018

Szerinted ez nem egy valós állás? Jelentsd!
Megosztom ismerősömmel...
jobs.published_at
jobs.viewed