0

Jelentkező

állás Targoncás állás Münchenben, 14 € brutto + 12 € NETTO napidíj

Cég neve: OnTime Solutions itt: München

Az OnTime Solutions munkaerőkölcsönző cég targoncás munkatársakat keres. Közvetítöi díj nincs!!

Munkavégzés helye:
- München

Feladatok:
- anyagmozgatás, árupakolás
- dokumentáció
- targoncavezetői feladatok ellátása

Elvárások:
- német nyelv alapszintű ismerete
- ezen a  területen szerzett tapasztalat
- targoncavezetői engedély
- önállóság, precizitás

Bérezés:

Kezdés: 14,00€ brutto/Std + 12€ netto napidíj
7 hónap: 14,69€ brutto/Std+ 12€ netto napidíj
9 hónap: 15,20€ brutto/Std+ 12€ netto napidíj
15 hónap: 16,71€ brutto/Std + 12€ netto napidíj

- német nyelvű öneletrajzzal a mark.gaal@ontimesolutions.de e-mail címen vagy a +4915116025358 elérhetőségen.

​Facebook: Aktuális munkáinkat, hirdetéseinket az alábbi facebook csoportban megtalálhatóak: https://www.facebook.com/groups/368813226884847/

Aktuális állások ennél a cégnél OnTime Solutions
állás Kamionsofőr állás Bajorországban min. 15€ bruttó/óra + pótlékok cég: OnTime Solutions itt: Frankfurt; München, Ingolstadt, Wolnzach 16-11-2018
állás Lakatos, hegesztői és CNC-gépkezelői munka Stuttgart mellett cég: OnTime Solutions itt: Stuttgart 05-10-2018

Szerinted ez nem egy valós állás? Jelentsd!
Megosztom ismerősömmel...
jobs.published_at
jobs.viewed