0

Jelentkező

állás Targoncavezető állás Nürnbergen

Cég neve: Direkt-Trans Kft. itt: Nürnberg

Raktáros-targoncavezető pozícióba

Az inTime Express Logistik GmbH. egy több, mint 30 éves tapasztalattal rendelkező stabil német logisztikai cég.
Fiatal dinamikus csapatunk bővítéséhez keresünk Nürnberg közelében, D-91187 Röttenbachba gyakorlott targoncavezetőket hosszútávú munkavégzésre német nyelvismerettel.

Feladatok:

·         Árumozgatás a németroszági Röttenbachban

·         Gépjárművek fel- és lerakása villás targoncával

·         Rakományrögzítésre vonatkozó szabályok betartása

·         Az áruk megfelelő csoportosítása szakspecifikus programunk használatával

·         A kapcsolódó fuvarokmányok ellenőrzése

·         Járművek és pótkocsik működőképességének ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

·         Érvényes targonca- és gepjárművezetői jogosítvány

·         Gyakorlattal rendelkezik a villás targonca kezelésében

·         Több műszakos munkarend vállalása

·         Hétvégi munka vállalása

·         Számítógépes ismeretek

·         Precíz, pontos munkavégzés

·         Német nyelv használata

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Azonnali munkakezdés és szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

·         Versenyképes fizetés

·         Fiatalos dinamikus csapat

·         Modern technikával felszerelt raktár és targoncák pl. érintőképernyős tabletek

·         Stabil német munkahely Nürnberg közelében

·         Betanítás és éves továbbképzés

·         Tiszta munkakörnyezet és barátságos kollégák

·         Kávé és friss gyümölcs ingyen elérhető

·         Munkaruházat biztosított

Állás, munka területe(i):

·         Szakmunka

·         Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

·         1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

·         Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

·         Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

·         Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

D- 91187 Röttenbach, Németország

Fényképes önéletrajzát emailben várjuk!

Szerinted ez nem egy valós állás? Jelentsd!
Megosztom ismerősömmel...
jobs.published_at
jobs.viewed